Rankų darbo žvakės

Rankų darbo žvakės – visiems puikiai žinomi ir suprantami produktai, kurie skleidžia ne tik šviesą, bet ir šilumą. Jų galima įsigyti įvairiausių dydžių, formų, spalvų, kvapų, pagamintų iš sojų, bičių ar parafino vaško. Žvakių įvairovę dar papildo ir tai, kad mes galime įsigyti rankų darbo žvakių, o ne tik mums įprastų masinės gamybos žvakių.

Tad kodėl verta rinktis rankų darbo žvakes? Masinės gamybos žvakės yra gaminamos gamyklose, kur įvairių įrenginių pagalba žmogaus rankos mažai prisiliečia prie gaminamų žvakių, o rankų darbo žvakės gaminamos, maišomos ir pilstomos individualiai. Kiekvienas rankų darbo žvakių kūrėjas žino, kokias medžiagas naudoja, kaip žvakė pagaminama, kaip ir kiek laiko ji dega.

Rankų darbo žvakė skiriasi nuo masinės gamybos žvakės ne tik gamybos būdu, bet ir kaina. Rankų darbo žvakė yra brangesnė. Kodėl? Pirmiausia – tai nėra masinė gamyba. Antra, žvakei gaminti dažniausiai naudojamas natūralus augalinis vaškas. Retai kada rankų darbo žvakių kūrėjai naudoja parafininį vašką. Trečia, augalinio vaško žvakė degdama neišskiria toksinių cheminių medžiagų, kurios gali būti kenksmingoms žmonėms, sergantiems kvėpavimo takų ligomis. Ketvirta – žvakės dagtis. Rankų darbo žvakių dagtys yra natūralios, pagamintos iš medžio, medvilnės, lino ir kita. Jos neturi švino, todėl degdamos į namų aplinką išskiria minimalią taršą.

Šiandieniniame pasaulyje, kuriame vis daugiau ir garsiau kalbame apie mūsų žemės tausojimą, ekologiją ir tvarumą, galime pastebėti, kad mes, vartotojai, stengiames ir norime įsigyti kuo daugiau aplinkai draugiškesnių produktų, norime būti sąmoningi ir tausojantys. Mūsų žvakės gaminamos tik iš sojų vaško, o naudojamos dagtys – tik iš natūralaus pluošto (medis, medvilnė arba linas), kuris neturi švino. Kvepiančioms žvakėms naudojame tik kokybiškus ir sertifikuotus kvapniuosius aliejus. Mūsų žvakės yra ekologiškos ir saugios naudoti.

Sojuvaskozvakes.lt – natūralumas Tavo jaukiai akimirkai.

Jei turite klausimų ar norite bendradarbiauti susisiekime.

sojų vaško žvakės facebook

ranku darbo zvakes