Žvakių gamyba

Žvakių gamyba. Tai sudėtingas, kruopštus ir atsakingas procesas, kuriam negailime nei išteklių jų testavimui nei savo laiko. Gaminant žvakes mes naudojame tik natūralias medžiagas:

–          Natūralus augalinis vaškas (sojų vaškas);

–          Medinės arba medvilninės dagtys;

–          Kokybiški ir sertifikuoti kvapnieji aliejai.

Skirtingai nei parafininės žvakės, kurios pagamintos iš naftos produktų, sojų vaško žvakės yra ekologiškos ir draugiškos aplinkai bei Jūsų sveikatai, o degimo laikas yra beveik dvigubai ilgesnis. Sojų vaškas puikiai nusivalo nuo įvairių paviršių, tad išdegus žvakei, galima ją vėl papildyti – pagaminti toje pačioje taroje.

Žvakių papildymas. Jei turite savo mėgstamą tarą (storo stiklo ar metalinį indą), mes ją galime pripildyti. Jums tereikia mums pristatyti – atsiųsti savo indą, išsirinki, ar norite kvepiančios ar bekvapės žvakės, ir Jūs vėl galėsite mėgautis žvakės liepsna, maloniu aromatu bei savo mėgstama tara.

Žvakių gamyba pagal individualų užsakymą. Esame lankstūs ir visada pasiruošę įgyvendinti įvairius klientų užsakymus (įvertinus savo galimybes), pvz.: žvakių dekoravimas gėlės žiedu, žvakių indų dekoravimas kaspinu ar kutu ir pan..

Žvakių gamyba verslui. Galime pagaminti žvakes, skirtas verslui, reprezetacinėms dovanoms. Pagamintas žvakes galime supakuoti ir paruošti kaip dovaną, arba atvirškčiai, be jokių pakuočių, be lipdukų (kad galėtumėte patys žvakės tarą dekoruoti ar graviruoti pagal savo poreikius).

Žvakių rinkiniai. Savo gaminamas žvakes galime paruošti ir supakuoti kaip dovanų rinkinį: keletas skirtingų tarų ar tiesiog skirtingų kvapų žvakės vienoje pakuotėje – dovanų dėžutėje.

Sojuvaskozvakes.lt – natūralumas Tavo jaukiai akimirkai.

Jei turite klausimų ar norite bendradarbiauti susisiekime.

Pristatymas visoje Lietuvoje.

Žvakių gamyba.

sojų vaško žvakės facebook